Ceník

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH, zároveň jsou to ceny orientační. Každá objednávka bude nejprve naceněna a provedena až po schválení z vaší strany.
 • Stolní počítače a notebooky
  Instalace/reinstalace OS
  690,- Kč až 990,- Kč
  Nová instalace Windows (nebo MacOS) při výměně disku za SSD, nebo reinstalace operačního systému na stávajícím zařízení například po havárii Windows (nebo MacOS). Cena zahrnuje také instalaci základních aplikací včetně nastavení PC/notebooku pro běžnou práci. Cena nového SSD disku s kapacitou 250GB se pohybuje v rozmezí od 800,- Kč do 1300,- Kč.
  Profylaxe PC/notebooku
  290,- Kč až 570,- Kč
  Vyfoukání a vyčištění stolního počítače speciálním antistatickým vysavačem na elektroniku, případně vyčištění zanesených částí notebooku. Součástí této služby může být také přepastování procesoru, které by v případě starších strojů mělo vést ke snížení teplot na procesoru a případné prodloužení životnosti PC/notebooku.
  Hodinová sazba
  490,- Kč až 650,- Kč za 1 hodinu
  Obecná hodinová sazba při opravě počítačů, notebooků, případně tiskáren. Může se také jednat o práce s nastavením Wi-Fi, případně sítí. Sazba je účtována takto: prvních 30 minut, poté po 15 minutových blocích.
  Dopravné
  8,- Kč za 1 km
  Dojezd k zákazníkovi u oprav doma. Cena je počítána jak pro cestu k vám, tak i od vás zpět.
 • Pokladní systémy
  Dotykačka - rozšíření, servis, školení
  440,- Kč za 1 hodinu
  Instalace systému Dotykačka zabere cca 1 hodinu času, školení, případný servis je vždy dle konkrétního požadavku. Služba je účtována po celých hodinách. Zprovozníme vám tiskárnu jako bonovačku, nastavíme platební terminál, proškolíme nové zaměstnance.
  Dopravné
  7,- Kč za 1 km
  Dojezd k zákazníkovi u oprav ve vaší firmě. Cena je počítána jak pro cestu k vám, tak i od vás zpět.
Přesunout se na začátek