Ceník

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH, zároveň jsou to ceny orientační. Každá objednávka bude nejprve naceněna a provedena až po schválení z vaší strany. A nebojte se zeptat, vždycky se dá nějak domluvit... 🙂
 • Záruční a pozáruční opravy stolních počítačů, notebooků a tiskáren DELL, HP, Acer, Lexmark
  ZÁRUČNÍ OPRAVY ZAŘÍZENÍ DELL
  ZDARMA
  Dell poskytuje u většiny zařízení provedení záruky, tzv. onsite, tedy u zákazníka doma, nebo ve firmě. Jako autorizovaný technik Dell vám proto nabízíme opravu vašeho Dell zařízení na místě, které si sami určíte. Pokud se vám něco na vašem Dell zařízení pokazilo, stačí zavolat na tel. (+420) 775 575 686 a my se již o vše postaráme a opravu přijedeme provést k vám domů, nebo na firmu podle toho, jak si řeknete.
  MIMOZÁRUČNÍ OPRAVY ZAŘÍZENÍ DELL
  NA VYŽÁDÁNÍ
  Poškodili jste si mechanicky vaše Dell zařízení a nemáte v záruce krytí náhodného poškození? Nebo je vaše Dell zařízení již mimo záruku? I tady vám můžeme pomoct a pokud to bude dávat finančně smysl, rádi vaše zařízení odborně opravíme. Výsledná cena vždy závisí na ceně dílů potřebných k opravě + práce technika + dopravné. U zařízení v záruce takto nelze opravit zařízení prolitá jakoukoliv tekutinou!
  ZÁRUČNÍ OPRAVY ZAŘÍZENÍ HP BUSINESS
  ZDARMA, NEBO CENA DOPRAVY
  Pokud máte dokoupen servisní balíček s onsite řešením, tedy u zákazníka doma, nebo ve firmě, bude oprava provedena samozřejmě ZDARMA. Pokud máte standardní záruku, ale nechcete riskovat posílání zařízení přepravní službou, případně nechcete trávit čas závozem zařízení svému prodejci, nebo do servisu, nabízíme vám jako autorizovaný servisní technik HP opravu u vás doma, případně u vás ve firmě! Pokazilo se vaše HP zařízení? Zavolejte na tel. (+420) 775 575 686 a my se již o vše postaráme a opravu přijedeme provést podle toho, jak si řeknete. Toto se vztahuje na následující řady zařízení: NOTEBOOKY HP ŘADY PROBOOK A ELITEBOOK, STOLNÍ POČÍTAČE ŘADY HP PRODESK A ELITEDESK A LASEROVÉ TISKÁRNY HP LASERJET VE VŠECH VARIANTÁCH!
  MIMOZÁRUČNÍ OPRAVY ZAŘÍZENÍ HP
  NA VYŽÁDÁNÍ
  Poškodili jste si mechanicky vaše HP zařízení a nemáte v záruce krytí náhodného poškození? Nebo je vaše HP zařízení již mimo záruku? I tady vám můžeme pomoct a pokud to bude dávat finančně smysl, rádi vaše zařízení odborně opravíme. Výsledná cena vždy závisí na ceně dílů potřebných k opravě + práce technika + dopravné. U zařízení v záruce takto nelze opravit zařízení prolitá jakoukoliv tekutinou! Toto se vztahuje na následující řady zařízení: NOTEBOOKY HP ŘADY PROBOOK A ELITEBOOK, STOLNÍ POČÍTAČE ŘADY HP PRODESK A ELITEDESK A LASEROVÉ TISKÁRNY HP LASERJET VE VŠECH VARIANTÁCH!
  MIMOZÁRUČNÍ OPRAVY POČÍTAČŮ A NOTEBOOKŮ ACER
  NA VYŽÁDÁNÍ
  Pokazilo se vaše zařízení Acer a je již po záruce, případně jste si jej v záruce mechanicky poškodili? Pak vám umíme pomoct. Provedeme diagnostiku vašeho Acer zařízení, zjistíme cenu opravy a pokud budete souhlasit, opravu u vás doma, nebo na firmě provedeme. Cena se vždy skládá z ceny dílu, práce technika a dopravného. V případě, že s opravou nebudete souhlasit, bude vám účtována jen diagnostika 250,- Kč + dopravné.
  ZÁRUČNÍ OPRAVY TISKÁREN LEXMARK
  CENA DOPRAVY
  Lexmark obvykle nemá jako součást záruky onsite opravu, nicméně pokud se vám tiskárna pokazila a nechce se vám ji nikam vozit, nabízíme vám zajištění autorizované záruční opravy u vás doma, nebo na firmě. Službu můžete využít v případě, že máte větší tiskárnu, jejíž hmotnost snadno přesáhne 20kg a je pro vás lepší si zaplatit náš výjezd, než tiskárnu složitě vozit do autorizovaného servisního střediska. Stejným způsobem vám umíme nabídnout také mimozáruční opravu zařízení Lexmark. Potom se cena skládá z ceny dílů, práce technika a dopravného.
 • Stolní počítače, notebooky, tiskárny, LAN/Wi-Fi sítě
  Instalace/reinstalace OS
  700,- Kč
  Nová instalace Windows (nebo MacOS) při výměně disku za SSD, nebo reinstalace operačního systému na stávajícím zařízení například po havárii Windows (nebo MacOS). Cena zahrnuje také instalaci základních aplikací včetně nastavení PC/notebooku pro běžnou práci.
  Instalace/reinstalace OS + záloha dat
  1000,- Kč
  Nová instalace Windows (nebo MacOS) při výměně disku za SSD, nebo reinstalace operačního systému na stávajícím zařízení například po havárii Windows (nebo MacOS). Cena zahrnuje také instalaci základních aplikací včetně nastavení PC/notebooku pro běžnou práci. Varianta se zálohováním dat dle informací od zákazníka. Provedena je záloha pouze dat, které zákazník určí!
  Profylaxe PC/notebooku
  390,- Kč až 670,- Kč
  Vyfoukání a vyčištění stolního počítače speciálním antistatickým vysavačem na elektroniku, případně vyčištění zanesených částí notebooku. Součástí této služby může být také přepastování procesoru, které by v případě starších strojů mělo vést ke snížení teplot na procesoru a případné prodloužení životnosti PC/notebooku.
  Konfigurace LAN/Wi-Fi routeru
  650,- Kč
  Nastavení nové LAN nebo Wi-Fi sítě, případně nastavení LAN nebo Wi-Fi sítě po výměně routeru.
  Hodinová sazba
  550,- Kč / 1 hod.
  Obecná hodinová sazba při opravě počítačů, notebooků, případně tiskáren.
 • Pokladní systémy
  Dotykačka - nastavení i školení
  484,- Kč / 1 hod.
  Pokud potřebujete spolehlivou pokladnu, provedeme vás od prvotního návrhu řešení, přes objednávku zařízení, až po samotnou instalaci, školení a případnou technickou podporu ve vaší provozovně. Instalace systému Dotykačka zabere cca 1 hodinu, školení, případný servis je vždy dle vašeho konkrétního požadavku. Služba je účtována po celých hodinách. Upravíme vám síť pro správnou funkci všech částí Dotykačky, zprovozníme tiskárny, nastavíme platební terminály, proškolíme stávající i nové zaměstnance.
 • Dopravné
  Dopravné Ostrava-město
  200,- Kč
  Dojezd k zákazníkovi u oprav u vás doma, nebo ve vaší firmě v oblasti Ostrava-město.
  Dopravné mimo Ostravu
  9,- Kč / 1 km
  Dojezd k zákazníkovi u oprav u vás doma, nebo ve vaší firmě. Cena je počítána jak pro cestu k vám, tak i od vás zpět.
Přesunout se na začátek