Opravy Dell, HP, Lenovo a Acer

Záruční opravy Dell

Servisní plány pro počítače, notebooky, LCD displeje a další výrobky firmy Dell se dělí na 4 základní typy: CAR (výrobek by měl být vyzvednut a odvezen na opravu a doručen zpět), Basic Warranty Support On-Site NBD (oprava probíhá u zákazníka doma, či na firmě), ProSupport a ProSupport Plus, které se obvykle vyskytují u firemních zařízení a jedná se o jeden z nejspolehlivějších servisních programů mezi výrobci IT vůbec. 

Typ a délku záruky si můžete sami ověřit na tomto odkazu zadáním sériového čísla produktu označeného jako ServiceTag. Nebo nám můžete rovnou dát vědět a my vám poradíme a opravu zařídíme.

Opravy včetně pozáručních zajišťujeme ve spolupráci s autorizovaným servisním partnerem Dell Technologies Gold Partner.

  • Notebooky řady Vostro, Inspiron, XPS, Precision, Latitude a Alienware
  • Stolní počítače řady Vostro, OptiPlex, Precision, Inspiron a Alienware
  • Laserové tiskárny Dell

Záruční opravy HP

Servisní plány pro počítače, notebooky, LCD displeje a další výrobky firmy HP se řídí buď základní zárukou podle typu výrobku, nebo podle dokoupeného CarePacku pro vaše zařízení. Zajistit záruční, případě i pozáruční opravu vám můžeme pouze pro zařízení z kategorie HP Business, viz. níže uvedené řady zařízení.

Typ a délku záruky si můžete sami ověřit na tomto odkazu zadáním sériového čísla produktu. Nebo nám můžete rovnou dát vědět a my vám poradíme a opravu zařídíme.

Opravy včetně pozáručních zajišťujeme ve spolupráci s autorizovaným servisním partnerem Hewlett-Packard.

  • Notebooky řady ProBook, EliteBook, Elite, ZBook
  • Stolní počítače řady ProDesk, EliteDesk, ProOne, EliteOne, HP Z
  • Laserové tiskárny HP a laserové multifunkce HP

Záruční opravy Lenovo

Servisní plány pro počítače, notebooky, LCD displeje a další výrobky firmy Lenovo se řídí buď základní zárukou podle typu výrobku, nebo podle dokoupeného servisního plánu pro vaše zařízení. Zajistit záruční, případě i pozáruční opravu vám můžeme pouze pro zařízení z kategorie HP Think, viz. níže uvedené řady zařízení.

Typ a délku záruky si můžete sami ověřit na tomto odkazu zadáním sériového čísla produktu. Nebo nám můžete rovnou dát vědět a my vám poradíme a opravu zařídíme.

Opravy včetně pozáručních zajišťujeme ve spolupráci s autorizovaným servisním partnerem Lenovo.

  • Notebooky řady ThinkPad, ThinkBook
  • Stolní počítače řady ThinkCentre, ThinkStation, ThinkVision

Další servisní služby

Mimozáruční opravy Acer

Rozbitý displej, prasklé panty u displeje, poškozené klávesnice, opotřebená interní baterie, výměny krytů, víka displeje, to vše zařídíme s pomocí originálních dílů Acer u vás doma, nebo ve firmě. Záruční opravy Acer probíhají vždy přes servisní centrum Aceru v Brně.

Tiskárny Xerox a Lexmark

Záruční i pozáruční opravy tiskáren Xerox a Lexmark. Mimozáručně zajistíme běžnou údržbu, výměny zvedacích koleček, podávacích válečků ADF skenerů a výměny základních dílů tiskárny jako jsou zobrazovací jednotky, zapékací jednotky, atd.

Notebooky Apple

Notebooky Apple jsou obvykle velmi specificky vyrobené a prostor pro úpravy příliš není. U starších modelových řad umíme vyměnit disk, doplnit paměť, provést základní profylaxi a vyčištění. Provedeme reinstalaci systému, upgrady OS na nejnovější verzi.

Přesunout se na začátek